Szukaj

Newsletter

REGULAMIN SKLEPU

Warunki ogólne

 1. Podmiotem gospodarczym odpowiedzialnym za sprzedaż detaliczną prowadzoną przez stronę internetową www.audio-cars.com.pl  zwanym dalej Sprzedawcą,  jest firma Audio Car's  Ćwikliński Daniel. Adres rejestrowy firmy: OKM 8/30, 06-500 Mława, REGON 141352037, NIP 569-171-37-09. wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej.

 2. Ceny produktów znajdujących się w sklepie internetowym audio-cars.com.pl są podane w złotych polskich i zawierają VAT (są cenami brutto).

Procedura składania i realizacji zamówień

 1. Podany przez Użytkownika adres e-mail jak i telefon może zostać wykorzystany tylko do realizacji składanych zamówień.
 2. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie przez Zamawiającego formularza zamówienia, udostępnionego przez Sprzedawcę na stronach sklepu internetowego.
 3. Nieprawidłowo wypełniony formularz np. błędny adres email i numer telefonu uniemożliwiający możliwość skontaktowania się z klientem uniemożliwia realizację zamówienia.
 4. Zakupione produkty są dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówień.
 5. Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy, zgodnie z formularzem zamówienia.
 6. Koszty przesyłki są pokrywane przez nabywcę, o ile produkt nie jest objęty bezpłatną wysyłką. 

Gwarancje i reklamacje. Zwrot towaru.

 1. Towary oferowane w sklepie internetowym audio-cars.com.pl są objęte gwarancją producenta i dostarczane z odpowiednimi kartami gwarancyjnymi.
 2. W przypadku reklamacji należy kontaktować się ze Sprzedawcą lub z odpowiednim serwisem, o ile jego adres został‚ podany na karcie gwarancyjnej. Podstawą wszczęcia procedury reklamacyjnej jest karta gwarancyjna, którą Klient otrzymuje wraz z zamówionym produktem..
 3. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" Nabywca ma prawo odstąpić od zawartej umowy kupna towaru w sklepie audio-cars.com.pl  bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki w formie przewidzianej Ustawą.
 4. Zwracany towar należy dostarczyć Sprzedawcy. Oświadczenie o odstąpieniu od zawartej umowy kupna towaru należy złożyć w formie pisemnej, podając numer rachunku bankowego na który ma zostać zwrócona należność za towar.
 5. W przypadku zwrotów w wyniku odstąpienia od zawartej umowy kupna towaru, koszty związane z dostarczeniem towaru do siedziby Sprzedawcy pokrywa osoba dokonująca tego zwrotu. Towar należy wysłać w opakowaniu uniemożliwiającym uszkodzenie towaru w transporcie lub w innej formie dostarczyc do Sprzedawcy.
 6. Po otrzymaniu  przesyłki Sprzedawca  zwróci Nabywcy zapłaconą kwotę w uzgodnionej formie. Zwrotowi podlega pełna zapłacona przez Nabywcę kwota, łącznie z kosztem transportu.
 7. Sprzedawca nie przyjmuje przesyłek wysyłanych na jego koszt, jak również przesyłek za pobraniem, o ile wcześniej nie zostało to uzgodnione ze Sprzedawcą.  Przesyłki takie zostaną zwrócone Nadawcy.
Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Najczęściej kupowane

Crunch Gti 4150

Dopracowana technologia budowy wzmacniaczy serii GTi udowodniła już swoją niezawodność wygrywając test w bardzo popularnym niemieckim czasopiśmie Car & Hifi. 

Crunch GTi 2200

Model GTi 2200 został zwycięzcą cenionego przez konsumentów testu wzmacniaczy, z bardzo imponującym wynikiem końcowym. Wzmacniacz dysponuje moca az 400W rms w mostku.

Hollywood CCA PCB8

Kabel zasilający 10mm2 do systemów car audio - seria CCA, czarny, na rolce 75m / cena za 1m

Hollywood CCA PCB0

Kabel zasilający 53mm2 do systemów car audio - seria CCA, czarny, na rolce 15m / cena za 1m

Powerbass S-6C

Samochodowy zestaw głośnikowy o średnicy wooferów 165mm, 2-dożny - 4ohm, 70/210W, 90dB, 60-20000Hz, głębokość 57mm

Masz pytania?

Potrzebujesz
pomocy w wyborze
sprzetu?

Skontaktuj sie z nami

604 597 951


audiocars@poczta.onet.pl